Prodlužování řas

Metody prodlužování řas

Metoda řasa na řasu

Lepíme syntetické řasy jednotlivě na každou vlastní řasu klientky. Řasy jsou přirozeně natočené, aby kopírovaly přirozený tvar řas, a nabízíme je v různých délkách a tloušťkách, díky kterým dosahujeme špičkových výsledků.

Metoda prodlužování 2D/3D

Aplikace 2 až 3 syntetických nic nevážicích řas na jednu přírodní řasu. Vhodné pro klientky, které mají svoje řasy řídke a jemné. Touto metodou vytvoříme hustější objem.

Objemová metoda HOLLYWOODSKÝ OBJEM

Aplikace 3 až 8 ultra tenkých nic nevážicích řas na jednu přírodní řasu. Aplikace 300 až 800 řas na jednom oku vůbec neucítite. Vhodné pro klientky které mají svoje řasy řídke a jemné.Maximální objem a dlouho trvajíci efekt. Jedna se o nejžádanější metodu na trhu.

Metoda Kashmere řasy

Jedná se o klasickou metodu s použitím speciálně upravených řas. Tyto řasy dostaly své pojmenování podle luxusní látky kašmír. Řasy jsou více černé, lesklé, tudíž konečný vzhled je výraznější. Řasy Jsou odlehčené, poloviční hmotnost při identické tloušťce. Díky minimálnímu zatížení přírodní řasy dochází k prodloužení životnosti aplikace až o 40%.
Jejich předností je uchování stále stejného zatočení i v extrémních teplotách v sauně.

LASH LIFTING a LASH BOTOX

Jak to funguje?
Přírodní řasy se natočí s pomocí speciální natáčky a šetrného krému. Během chvíle získají dlouhotrvající krásně zatočený tvar už od kořínků. Pro ještě větší efekt se použije profesionální barva na řasy. Dále se na řasy nanese revoluční ozdravovací kůra LASH BOTOX, která je extrémně vyživí po celé jejich délce. Výsledkem jsou řasy zdravější, pevnější, viditelně silnější, hustší, delší, a celkově výraznější až o 50% .

Jak na ně aneb Vše co je dobré vědět o péči o prodloužené řasy na jednom místě.

Aby prodloužené řasy, do kterých investujete své peníze i drahocenný čas, vydržely co nejdéle, přinášíme Vám řadu tipů, jak o ně správně pečovat.
Je v našem i Vašem zájmu, abyste byly s těmito radami seznámeny, a společně jsme tak dosáhli nejlepšího možného výsledku, zdraví Vašich vlastních řas a skutečného obdivu ze strany Vašeho okolí.

Jak samotná aplikace řas probíhá?

Klientka příjde nenalíčená. Aplikaci prodlužovacích řas předchází konzultace s odbornou pracovnicí, která na základě domluvy dokáže vykouzlit pohled zcela podle přání klientky.

Co dělat během následujících 24 hodin po první aplikaci?

Klientkám pro nejbližší hodiny po první aplikaci prodloužených řas doporučujeme následující:
• Při nanášení kosmetických produktů se vyhněte očnímu okolí, ostatní líčidla používejte dle Vašich zvyklostí.
• Vyhněte se pobytu v nadměrně vlhkém prostředí (např. sprcha, bazén, sauna) a oči neodličujte.
• První den po aplikaci oželte nošení kontaktních čoček.
• Snažte se vyhnout nadměrnému kontaktu s očima – nedotýkejte se prodloužených řas, nemněte si oči a při spánku se pokuste vyhnout přílišnému tření aplikovaných řas o polštář.

Líčit či nelíčit?

Oční víčka můžete i po aplikaci syntetických řas líčit dle Vašich každodenních zvyklostí. Jediná omezení přináší používání řasenek a očních krémů. Doporučujeme nenanášet na prodloužené řasy žádné oční krémy či voděodolné řasenky, které je nutné odličovat přípravky na olejové bázi ničící umělé řasy.
K nalíčení řas máte možnost zakoupit si speciální řasenku určenou pro prodloužené řasy, kterou lze nanášet bez dalších omezení po celé délce aplikovaných řas.

Odličovat? Pokud ano, tak jak na to?

Odličovat určitě ano! Našim zákaznicím však doporučujeme používat šetrné speciální odličovací gely, které nejsou na olejové bázi. Oleje obsažené v mnohých odličovacích přípravcích vinou svého složení rozpouštějí spoje, kterými jsou syntetické řasy přichycené na Vaše vlastní, a následkem toho prodloužené řasy dříve a hojněji vypadávají.

Jak často se uvidíme?

Po aplikaci prodloužených řas provádíme každé další doplnění cca po 3–5 týdnech, přičemž záleží na péči, kterou klientka svým řasám dopřává, a na individuálních potřebách klientky.
Upozorňujeme, že je zcela přirozené a v pořádku, že Vaše vlastní řasa vypadne i s připojenou syntetickou. Na obnovu Vašich vlastních řas potřebuje Vaše tělo 60–90 dní, ale u každé klientky je délka tohoto obnovovacího procesu jedinečná. Po znovuobnovení vlastní řasy je možné přilepit na ni opět řasu prodlužovací.

Existuje alergie na prodloužené řasy?

Alergie na prodloužené řasy jako taková neexistuje. Je však časté, že u některých citlivějších klientek může dojít ke krátkodobé alergické reakci projevující se svěděním víček. S největší pravděpodobností se jedná o alergii na použitý druh lepidla. V případě, že u Vás tato alergická reakce nastane, snadno se s ní vypořádáme. Používáme méně agresivní lepidla, aby si všechny naše klientky mohly dopřát skvělý pocit z krásně prodloužených řas.

Jak vypadají vlastní řasy po odstranění prodloužených?

Když zcela odstraníme prodloužené řasy, může docházet k tomu, že Vám přijdou Vaše vlastní řasy krátké, řidší a oslabené v porovnání se stavem před aplikací. Je však pravdou, že během nošení prodloužených řas si zvyknete na dlouhé, výrazné a husté řasy a pro mnoho klientek je následně nepříjemné ztratit výrazné prodloužené řasy. Není potřeba zoufat, neboť Vaše vlastní řasy se cca do 2 měsíců vrátí do svého původního stavu (délka, hustota) a Vy si opět zvyknete si na jejich přirozený vzhled.