Líčení

Krása je něco, po čem všichni toužíme, a něco, s čím se všeho dosahuje snadněji. Ovšem ne proto, že jsme dokonale oblečeni, nalíčeni či učesáni, ale proto, že z nás vyzařuje sebevědomí. Toho lze dosáhnout harmonickým splynutím našich úspěchů (ať již v práci nebo kdekoliv jinde), ale také tím, jak budeme vnímat sami sebe. Pokud nejsme spokojeni sami se sebou, nemůžeme o tom přesvědčit ani druhé i kdybychom chtěli sebevíc. Musíme se naučit o sebe pečovat tak, jak naše tělo potřebuje, což nám přinese dobrý pocit z vlastního těla a sebe samých. K tomu nám stačí trocha trpělivosti a rada odborníka, který je schopen nás nasměrovat tím správným směrem. Líčení se provádí pouze na zdravé pleti. Jakékoliv infekční onemocnění je kontraindikací (včetně oparu rtů, akutní rýmy nebo poranění v oblasti obličeje, které ještě není dostatečně zahojené, apod.).

Denní líčení

Vhodné na denní nošení a do práce. Líčení je jednoduché, přirozené a zdůrazňuje klady obličeje (krém, make-up, pudr, tvářenka, lehké stínování, řasenka).

Večerní líčení

Líčení pro večerní příležitosti. Je výraznější, lesklejší, s vyšší korekcí a modelací obličeje a se složitějším stínováním očí než denní líčení. Toto líčení Vám vydrží po celý večer (krém, báze a rozjasňovače pleti, korektory, make-up, pudry, tvářenka, složitější stínování očí, oční linky, řasenka, úprava obočí, kontura rtů, rtěnka s leskem).

Líčení pro nevěsty

Jedná se o přirozené líčení, které by mělo vydržet co nejdéle. Vždy je nutná zkouška líčení. Líčení pro nevěsty je čisté, precizní a doplňuje celkový vzhled nevěsty (krém, báze a rozjasňovače pleti, korektory, make-up, pudry, tvářenka, precizní líčení očí v jednoduchém stylu, řasenka, úprava obočí, lesk na rty či rtěnka).

Foto make-up

Foto make-up (líčení vytvořené pro účely fotografování) musí být velmi precizně zpracovaný, aby splnil nároky profesionálního fotografování. Líčení je přizpůsobeno stylu a žánru fotografií.

Osobní kurz líčení

Líčení pro ženy. Každá žena by měla vědět, jak správně pečovat o svou plet´, a také, jak se dokonale nalíčit pro každou příležitost.