Ochrana osobních údajů

Úvod

V MH Salon Krásy a Zdraví, provozovaném Klárou Benešovou s adresou Nové sady 583/18, 602 00 Brno-střed, si vážíme důvěry našich zákazníků a angažovaně pracujeme na ochraně jejich osobních údajů. V této Politice ochrany osobních údajů popisujeme, jaké informace shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi naložíme. Zavazujeme se chránit vaše osobní údaje v souladu s platnými právními předpisy, zejména s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Zpracování osobních údajů

Osobní údaje zpracováváme za účelem správného poskytování našich služeb, např. při objednávce zboží, pro komunikaci s klienty, poskytování podpory, marketingu a zlepšování našich služeb. Zpracováváme údaje jako jsou jméno, e-mailová adresa, telefonní číslo a v některých případech i adresu pro dodání zboží. Všechny shromážděné informace jsou používány v souladu s tímto prohlášením o ochraně osobních údajů a nejsou sdíleny s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu.

Práva subjektu údajů

V souvislosti se zpracováním vašich osobních údajů máte několik práv, včetně práva na přístup k vašim údajům, práva na opravu, výmaz nebo omezení zpracování vašich údajů. Máte také právo vznést námitku proti zpracování vašich údajů a právo na přenositelnost údajů. Pro uplatnění těchto práv nás neváhejte kontaktovat na e-mail [email protected]. Jsme zde, abychom vám pomohli a zajistili ochranu vašich práv v oblasti ochrany osobních údajů.

Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Zavazujeme se k ochraně osobních údajů našich zákazníků. Přijímáme vhodná technická a organizační opatření k zabránění neoprávněnému přístupu k vašim údajům, jejich ztrátě nebo jakémukoli jinému nezákonnému zpracování. Naše bezpečnostní opatření jsou pravidelně aktualizována a přizpůsobována aktuálním hrozbám a rizikům.

Kontaktní informace

V případě jakýchkoli dotazů nebo obav ohledně zpracování vašich osobních údajů nebo této Politiky ochrany osobních údajů nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese [email protected] nebo poštovní adrese: Klára Benešová, Nové sady 583/18, 602 00 Brno-střed, Czechia. Jsme zde, abychom vám poskytli veškerou potřebnou podporu a informace.

Klára Benešová

Klára Benešová

Jsem Klára Benešová, odbornice na drogerii se specializací na kvalitní péči o tělo a pleť. Pracuji v odvětví dermokosmetiky již více než 10 let, kde se zaměřuji na inovativní přístupy v péči o pleť a tělo. Vedle své hlavní pracovní činnosti se věnuji psaní článků a blogů, kde sdílím své znalosti a tipy pro efektivnější péči o tělo, pleť a zdravý životní styl. Má práce a koníčky mi umožňují propojovat svou vášeň pro kosmetiku s láskou k psaní a vzdělávání ostatních.