Ochrana osobních údajů

Zásady ochrany osobních údajů

Ochrana vašich osobních údajů je pro nás nesmírně důležitá. V této sekci se dozvíte, jaké údaje shromažďujeme, jak s nimi zacházíme a jaké máte v souvislosti s těmito údaji práva. Naše firma, MH Salon Krásy a Zdraví, se zavazuje chránit vaše osobní údaje a respektovat vaše právo na ochranu soukromí. Shromažďujeme různé typy informací, včetně, ale nejenom, vašeho jména, e-mailové adresy, adresy bydliště a dalších informací, které jsou nezbytné pro poskytování našich služeb nebo pro zlepšení vaší uživatelské zkušenosti.

Jak sbíráme a využíváme vaše údaje

Údaje o vás sbíráme několika způsoby. Jedním z nich je přímé poskytnutí údajů námi, například když se registrujete na našem webu, objednáváte služby nebo produkty, nebo když nás kontaktujete přes e-mail. Dalším způsobem je sběr údajů při vaší interakci s naším webem, jakými jsou vaše návštěvy našeho webu, vaše aktivita na našem webu, a informace získané pomocí cookies.

Ochrana a bezpečnost vašich údajů

Vážíme si důvěry, kterou jste nám svěřili poskytnutím vašich osobních údajů, a proto je pro nás ochrana těchto údajů prioritou. Používáme různé bezpečnostní technologie a postupy, aby vaše údaje byly chráněny před neoprávněným přístupem, použitím nebo zveřejněním. Zavazujeme se, že vaše údaje budeme uchovávat bezpečně a že budou přístupné pouze oprávněným osobám.

Práva subjektu údajů

Máte právo na přístup k vašim osobním údajům, které o vás uchováváme, právo na opravu nebo výmaz vašich osobních údajů, právo na omezení zpracování, právo vznést námitku proti zpracování a právo na přenositelnost údajů. K uplatnění těchto práv nebo v případě dalších dotazů týkajících se ochrany vašich osobních údajů nás prosím kontaktujte na e-mailovou adresu [email protected]. Každý dotaz nebo požadavek budeme pečlivě zvážit v souladu s platnými právními předpisy.

Kontaktní údaje vlastníka webu:
Klára Benešová
Nové sady 583/18, 602 00 Brno-střed, Česká republika
E-mail: [email protected]

Klára Benešová

Klára Benešová

Jsem Klára Benešová, odbornice na drogerii se specializací na kvalitní péči o tělo a pleť. Pracuji v odvětví dermokosmetiky již více než 10 let, kde se zaměřuji na inovativní přístupy v péči o pleť a tělo. Vedle své hlavní pracovní činnosti se věnuji psaní článků a blogů, kde sdílím své znalosti a tipy pro efektivnější péči o tělo, pleť a zdravý životní styl. Má práce a koníčky mi umožňují propojovat svou vášeň pro kosmetiku s láskou k psaní a vzdělávání ostatních.