Podmínky služby

Úvod

MH Salon Krásy a Zdraví (dále jen 'poskytovatel') se zavazuje poskytovat své služby podle těchto obchodních podmínek, které jsou závazné pro všechny uživatele webových stránek poskytovatele. Používáním jakýchkoli služeb, informací nebo produktů poskytovaných na doméně mhsalon.cz, uživatel souhlasí s těmito podmínkami a zavazuje se je dodržovat. Je důležité, aby si uživatelé před začátkem používání našich služeb podmínky pečlivě přečetli a ujistili se, že jim rozumějí. Pokud s některou částí podmínek nesouhlasíte, není možné naše služby využívat.

Služby a produkty

Poskytovatel nabízí širokou škálu produktů a služeb v oblasti krásy a zdraví, včetně, ale nikoli výhradně, depilace, manikúry, pedikúry, péče o pleť, tělové kosmetiky, dermokosmetiky, detoxikace, výživových doplňků jako je kolagen, probiotika a multivitamíny. Všechny poskytované služby a produkty jsou detailně popsány a prezentovány na webových stránkách. Poskytovatel se zavazuje dbát na vysokou kvalitu všech nabízených produktů a služeb a neustále sledovat a upravovat své portfolio tak, aby reflektovalo aktuální požadavky a trendy trhu.

Práva a povinnosti uživatele

Uživatel se zavazuje používat webové stránky a služby poskytovatele v souladu s platnými zákony České republiky a s těmito podmínkami. Je zakázáno jakékoli užívání webových stránek nebo obsahu poskytovaného poskytovatelem v komerčních účelech nebo v způsobech, které by mohly poškodit dobré jméno poskytovatele. Uživatel nesmí kopírovat, distribuovat, přeprodávat nebo modifikovat jakýkoliv obsah stránek bez předchozího písemného souhlasu poskytovatele.

Změny podmínek

Poskytovatel si vyhrazuje právo kdykoli aktualizovat nebo upravit tyto podmínky služby. Veškeré změny vstupují v platnost okamžitě po jejich zveřejnění na webových stránkách. Je odpovědností uživatele, aby pravidelně kontroloval podmínky a zajistil, že s veškerými aktualizacemi souhlasí a bude je dodržovat. Pokračováním v používání služeb po zveřejnění změn podmínek uživatel vyjadřuje svůj souhlas s těmito změnami.

V případě jakýchkoli dotazů nebo potřeby konzultací vztahujících se k podmínkám služby se prosím obraťte na majitele webových stránek: Klára Benešová, Nové sady 583/18, 602 00 Brno-střed, Czechia, email: [email protected].

Klára Benešová

Klára Benešová

Jsem Klára Benešová, odbornice na drogerii se specializací na kvalitní péči o tělo a pleť. Pracuji v odvětví dermokosmetiky již více než 10 let, kde se zaměřuji na inovativní přístupy v péči o pleť a tělo. Vedle své hlavní pracovní činnosti se věnuji psaní článků a blogů, kde sdílím své znalosti a tipy pro efektivnější péči o tělo, pleť a zdravý životní styl. Má práce a koníčky mi umožňují propojovat svou vášeň pro kosmetiku s láskou k psaní a vzdělávání ostatních.